PPC kampaně - B&B media - Webdesign | Marketing | Grafika |

Marketing

Reklama Sklik

Co je Sklik?

Sklik je proklikový systém společnosti Seznam.cz. S tímto systém lze dosáhnout mnohém větší návštěvnosti vašcih webových stránek. Platíte pouze za skutečné zákazníky a klienty na Vašich stránkách.

Reklama Adwords

Co je Adwords?

Google AdWords je online reklamní program od společnosti Google, který Vám umožní oslovit nové zákazníky a rozvíjet tak Vaše podnikání. V AdWords si můžete vybrat, kde se budou Vaše reklamy zobrazovat, nastavit rozpočet, který Vám bude vyhovovat a snadno měřit účinek svých reklam.

K čemu slouží

Reklamní systémy Adwords  a Sklik slouží k oslovení a přivedení nových potecionálních klientů na Vaše stránky.

Proč si vybrat nás

Jelikož nabízíme širokou škálu služeb spojených s reklamou na internetu od správy ppc kampaní až po reklamu na Facebooku. Vždy svým klientům nabízíme a poskytujeme maximální možnou komplexní správu internetového marketingu včetně poradenství. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce s trvalými výsledky. Svých klientů si velmi vážíme a zároveň si své klienty vybíráme s maximální precizností. Víme, co Vám nabídnout a poradíme Vám i s dalšími kroky, které ovlivňují úspěšnost reklamních kampaní a celkově Vašich internetových stránek. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat buď na e-mail: info@b-bmedia.cz nebo telefonicky: 777 127 333

Navíc jsme certifikovaným partnerem Google AdWords

Free WordPress Themes