SEO - B&B media - Webdesign | Marketing | Grafika |

Marketing

Co je to SEO

Search Engine Optimization je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích.

K čemu slouží

Cílem SEO optimalizace je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici, a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky. Hodnocení webových stránek provádí počítač. Hodnocení je založeno na hodně faktorech ve kterých se lajk může velmi jednoduše ztratit a popřípadě si i velmi uškodit.

Porovnání SEO a PPC

SEO

+ inzerent nehledá zákazníka, ale zákazník inzerenta a to v katalogu či vyhledávači
+ efektivní pro dlouhodobý přísun kvalitních zákazníků
+ po počáteční optimalizaci lze stálý přísun návštěvníků udržovat za nižší náklady
– výsledky se nedostaví hned
– vysoce konkurenční prostředí může vyčerpávat, snižuje se efektivita
– nehodí se pro krátkodobé kampaně

Reklama PPC

+ rychlý a okamžitý nárůst návštěvnosti
+ flexibilita, možnost okamžité změny strategie
+ volba více formátů a forem oslovení
– z dlouhodobého hlediska dražší než SEO
– ve vysoce konkurenčním prostředí mohou být náklady na kampaň vysoké
– oslovuje také zákazníky, kteří nemusí mít zájem o produkt

Co obsahuje SEO od B&B media

  • SEO analýza
  • Analýza konkurence
  • Webová analytika
  • Analýza klíčových slov
  • Technické úpravy
  • Copywriting
  • Linkbuilding

 

Díky analýzám jsme schopni odhalit rozsah nedostatků, které je třeba na Vašich www stránkách odstranit. Tyto analýzy vyhodnotíme a na základě výsledků Vám doporučíme, co všechno je třeba udělat. Díky tomuto výstupu, který pro Vás připravíme, si zvládnete SEO optimalizaci provést sami. Pokud tyto úpravy chcete svěřit nám, budeme Vám plně k dispozici, při využití této varianty se na implementaci výsledků řešení vztahuje 100% záruka.

SEO optimalizace pro Vaše www stránky bude nastavena tak, aby byla pro Vaše řešení maximálně efektivní a přínosná. Tento přínos lze sledovat díky nezávislému měřícímu nástroji, který do stránek naimplementujeme. Díky tomu budete moci sledovat a vyhodnocovat přínos SEO optimalizace. Vzhledem k neustálému vývoji internetu i vyhledávačů, je třeba SEO optimalizaci neustále sledovat a upravovat, aby se předešlo tomu, že pracně získané pozice ztratíte.

Proč si vybrat nás

Protože naše SEO optimalizace a techniky optimalizace webu jsou pro vyhledávače velice příjemné a určitě se Vám s námi nestane aby Vás vyhledávače vůbec nezobrazovali na základě umístění Vašeho webu do black listu. Pokud Vás zajímá více, určitě se nás nebojte kontaktovat v sekci kontakty. Se vším Vám velmi rádi poradíme a u nás se Vám nestane, že by jste si konzultace někdy platili.

Free WordPress Themes